advert 1
advert 2
advert 3
NVO informācija
LVAA 8. kopsapulce Drukāt

2014. gada 1. martā Latvijas Nacionālajā kultūras centrā Pils laukumā 4, Rīgā notiks Latvijas Vokālo ansambļu asociācijas biedru 8. kopsapulce.

 

Dienas kārtību skatīt ŠEIT
 
Publicēta kultūras nevalstiskās organizācijas rokasgrāmata Drukāt
Biedrība "Culturelab" ir publicējusi "Kultūras NVO rokasgrāmatu", kur atbilstoši kultūras jomas nevalstisko organizāciju vajadzībām un interesēm vienkāršā un viegli uztveramā veidā izklāstītas tās tēmas, kas šobrīd ir aktuālas NVO ikdienas darbā.
 
LVAA 5. kopsapulce Drukāt

2012.gada 22.septembrī plkst. 10.00 Kultūrizglītības un nemateriālā centra zālē norisināsies Latvijas Vokālo ansambļu asociācijas kopsapulce.

 

Kopsapulces norise

 
Konsultācija ar NVO Drukāt

2012. gada 1. martā notika otrā Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centra tikšanās ar NVO pārstāvjiem.

Tikšanās reizē prezentēto KNMC strateģiju skatīt ŠEIT

 
Notiks seminārs "Tradicionālās kultūras iespējas valsts kultūrpolitikā un izglītībā" Drukāt

2012. gada 7. martā tradicionālās kultūras un mūzikas interesenti, NVO pārstāvji ir aicināti piedalīties seminārā "Tradicionālās kultūras iespējas valsts kultūrpolitikā un izglītībā".

Seminārs notiks no plkst. 11.00 Valsta izglītības satura centra telpās, Strūgu ielā 4, Rīgā.

Seminārā paredzēta iepazīstināšana ar Eiropas sociālā fonda atbalstīto projektu "NVO aktīva līdzdalība muzicēšanas tradīciju saglabāšanas un pārmantošanas procesu plānošanā un praktiskajā realizācijā"; speciālistu referāti par Latvijas kultūrpolitikas aktualitātēm, Nemateriālo kultūras mantojumu kultūrpolitikas kontekstā un Nemateriālā kultūras mantojuma apgūšanas iespējām interešu izglītības sistēmā.

Semināru rīko Pārdaugavas tautas mūzikas biedrība. 92,07% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts Kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

 

Informācija un pieteikšanās:Ilmārs Pumpurs 29138299; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Sīkāka informācija: muzikanti.lv