advert 1
advert 2
advert 3
Sabiedrības līdzdalība
Aicina izvirzīt pretendentus darbam Dziesmu un deju svētku padomē Drukāt
Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) aicina nevalstiskās organizācijas, kuru darbības mērķis ir saistīts ar Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanu un attīstību, līdz 2014.gada 12.februārim izvirzīt pretendentus darbam Dziesmu un deju svētku padomē tautas mūzikas nozarē un profesionālās mūzikas nozarē.
 
Izsludināta pieteikšanās apbalvojumam "Laiks Ziedonim" Drukāt

Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” ir izsludinājis pieteikšanos apbalvojumam “Laiks Ziedonim”. Mēs aicinām latviešus un Latvijai piederīgos visā pasaulē pieteikties un pieteikt citus kandidātus kādā no piecām apbalvojuma nominācijām: zinātnē, novadpētniecībā, tautsaimniecībā, bērniem un jauniešiem, kā arī par dzīvi literatūrā.

Apbalvojums tiks pasniegts Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā, 3.maijā, svinīgā Cildināšanas ceremonijā. Katras nominācijas laureāts saņems 3000 Eur, pēc visu LR normatīvajos aktos noteikto nodokļu nomaksas.

 
LNKC veido nozaru konsultatīvo padomju jaunus sastāvus Drukāt
No 2014. gada 22.janvāra līdz 7.februārim notiek pretendentu izvirzīšana Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) konsultatīvo padomju jaunu sastāvu izveidei.
 
Aicinājums māksliniecisko kolektīvu dalībniekiem! Drukāt

2018.gads raženajai Dziesmu un deju svētku kopienai būs īpašs, jo Latvijas simtgades zīmē svinēsim XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus. Lai tiem sekmīgi sagatavotos, 2013.gada septembrī un oktobrī semināros Latvijas reģionos un Rīgā, kā arī divu dienu konferencē Rīgas Latviešu biedrības namā kopīgi izvērtējām 2013.gada Dziesmu un deju svētkus un noteicām turpmāk veicamos nozīmīgākos uzdevumus.

Informāciju skatīt ŠEIT .

 
Aicina izteikt viedokli par Dziesmu un deju svētku Noslēguma dienas statusu Drukāt
Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku rīkotājs Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) aicina ikvienu līdz 2014.gada 18.februārim, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , izteikt savu viedokli par to vai Dziesmu un deju svētku Noslēguma diena nosakāma par svētku dienu.