advert 1
advert 2
advert 3
Kultūras mantojums
Aizvadīts pasākums „Satiec savu meistaru! 2014” Drukāt

http://www.lnkc.gov.lv/images/doc/SSM_Aleksandrs_Tolopilo_www.jpg

Foto: Aleksandrs Tolopilo

 

Pagājušajā nedēļas nogalē – 2014. gada 4., 5. un 6. aprīlī Latvijas pilsētās un novados norisinājās pasākums „Satiec savu meistaru!”, kuru apmeklēja vairāk nekā 3200 interesentu. Jau par tradīciju kļuvušais pasākums atkal ļāva meistariem nodot savas zināšanas un pieredzi mācekļiem.

 
Šajā nedēļas nogalē visā Latvijā notiks pasākums „Satiec savu meistaru! 2014” Drukāt

http://www.lnkc.gov.lv/images/doc/Meistars_2_AL.web.jpg

No 2014. gada 4. līdz 6. aprīlim vairāk nekā 100 vietās visā Latvijā notiks jau par tradīciju kļuvušais pasākums „Satiec savu meistaru!”. Ikviens ir aicināts apmeklēt meistardarbnīcas, individuālās nodarbības, paraugdemonstrējumus, lekcijas, diskusijas un koncertus.

 
Izsludina pieteikšanos projektam „Satiec savu meistaru! 2014" Drukāt

http://www.lnkc.gov.lv/images/doc/lietiskie/AL_www.jpg

Foto: Aivars Liepiņš

 

Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) aicina tautas lietišķās mākslas meistarus, stāstniekus, teicējus, muzikantus un ikvienu, kam rūp tradicionālās kultūras vērtību saglabāšana un tālāknodošana, pieteikt savu iniciatīvu līdzdalībai projektā „Satiec savu meistaru!”, kas jau sesto reizi norisināsies Latvijā no 2014.gada 4. līdz 6. aprīlim.

 
Notiek pasākums „Satiec savu meistaru!” Drukāt

http://www.lnkc.gov.lv/images/doc/lietiskie/TLMS_Kursa_Liepaja_www.jpg

No 2013. gada 4. līdz 7. aprīlim vairāk nekā 100 vietās visā Latvijā nemateriālā kultūras mantojuma meistari - tautas lietišķās mākslas studiju dalībnieki, stāstnieki, teicēji, muzikanti un citu tradicionālo prasmju zinātāji, aicinās pie sevis mācekļus un interesentus, lai pasākumā „Satiec savu meistaru!” dalītos ar savām prasmēm un zināšanām.

 
Vēl var pievienoties Latvijas seno prasmju zinātājiem projektā “Satiec savu meistaru!” Drukāt

http://www.knmc.gov.lv/images/doc/lietiskie/Uldis_Muzikants_meistari_1.jpg

Foto: Uldis Muzikants

 

Vēl līdz 2012. gada 20. februārim notiek aktīva pieteikšanās Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centra (KNMC) rīkotajam projektam “Satiec savu meistaru!”, kura laikā Latvijas novados aicinām rīkot atvērtas meistardarbnīcas, individuālas nodarbības, paraugstundas, paraugdemonstrējumus un koncertus, publiskas sarunas un diskusijas. Lai palīdzētu atrast un satikt seno prasmju zinātājus, projektā iesaistīties aicinām arī skolas, kultūras centrus, muzejus un bibliotēkas.

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 1 - 9 no 29